Nowa misja i hasło Banku Spółdzielczego w Rutce-Tartak - jesteśmy gotowi na kolejne lata rozwoju i osiągnięć

Z dumą ogłaszamy przyjęcie nowej misji naszego Banku na lata 2024-2028, która została zawarta w strategii. Zarząd Banku przyjął, a Rada Nadzorcza Banku zatwierdziła nowe strategie: Strategię zarządzania bankiem na lata 2024-2028 pod hasłem marketingowym „Bank, w którym Cię rozumieją”, a także spójną z nią Strategię ESG (strategię zrównoważonego rozwoju).

 

Misja Banku Spółdzielczego w Rutce-Tartak brzmi następująco:

Współpracujemy z naszymi klientami na zasadach partnerstwa, pomagamy w realizacji ich celów i osiąganiu sukcesów biznesowych, oferując dostosowane do ich potrzeb usługi finansowe.

Dbamy o satysfakcję pracowników z wykonywanej pracy.

Aktywnie wspieramy inicjatywy lokalnej społeczności oraz inspirujemy do działań na rzecz ochrony środowiska naturalnego.

Wypracowujemy zysk gwarantujący stabilność kapitałową oraz ciągły i zrównoważony rozwój.

Nasza misja oparta jest więc na poniższych filarach:

PARTNERSTWO
Nasza misja to partnerstwo z naszymi klientami. Jesteśmy z Wami na każdym kroku Waszej drogi do osiągnięcia celów finansowych. Razem osiągamy sukcesy.

SUKCES KLIENTÓW
Wasz sukces to nasz sukces. Nasza misja to pomoc Wam w realizacji Waszych marzeń i celów biznesowych. Dostarczamy usługi finansowe dostosowane do Waszych potrzeb.

WSPARCIE SPOŁECZNOŚCI
Jesteśmy zaangażowani w lokalną społeczność. Pomagamy w różnego rodzaju inicjatywach społecznych i rozwojowych. Lokalność jest dla nas ważna.

OCHRONA ŚRODOWISKA
Nasza misja to także ochrona środowiska naturalnego. Inspirujemy do działań na rzecz czystszej i zdrowszej planety. Ograniczenie globalnego ocieplenia oraz przystosowanie gospodarki i społeczeństwa do skutków zmian klimatu, których nie da się już uniknąć, to zadanie nie tylko  centralne, ale w naszym rozumieniu  przede wszystkim lokalne i jednocześnie najbardziej wymagające. Jesteśmy zaangażowani w tworzenie lepszego, bardziej zrównoważonego świata dla nas i dla przyszłych pokoleń.

STABILNOŚĆ KAPITAŁOWA
Jako bank spółdzielczy kładziemy nacisk na stabilność kapitałową. To dla Państwa solidny fundament, który gwarantuje, że Wasze finanse są bezpieczne. To także gwarancja tego, że rozwijamy się razem z Państwem, by sprostać Waszym przyszłym potrzebom finansowym.

PRACOWNICY
W centrum naszych zainteresowań stawiamy ludzi i ich potrzeby. Z taką samą powagą traktujemy potrzeby naszych klientów jak i pracowników. Jesteśmy transparentnym i wspierającym pracodawcą. Kreujemy różnorodne środowisko pracy i wierzymy, że ludzie, którzy je tworzą są motorem naszej innowacyjności i zachodzących zmian. Dziękujemy naszym pracownikom, którzy codziennie wkładają serce w to co robią. To oni sprawiają, że jesteśmy „Bankiem, w którym Cię rozumieją”.

Bank, w którym Cię rozumieją

To hasło odzwierciedla naszą misję, wartości, cele i zobowiązania wobec naszych klientów i lokalnej społeczności. W Banku Spółdzielczym w Rutce-Tartak pracują prawdziwi ludzie (nie automaty, nie sztuczna inteligencja), którzy zawsze słuchają i rozumieją Państwa potrzeby (Klient nie jest dla nas tylko kolejnym numerem w systemie bankowym).

Dlaczego uważamy, że nasze nowe hasło definiuje Bank Spółdzielczy w Rutce-Tartak?

Rozumie zazwyczaj ktoś bliski: rodzina, przyjaciele. My, jako Bank, jesteśmy blisko klienta, bo jesteśmy stąd, z bliskiego sąsiedztwa i doskonale znamy potrzeby oraz problemy lokalnego społeczeństwa. Tworzymy z Klientami trwałe i stosunkowo długie relacje, które oparte są na obustronnym zaufaniu.

Jakie korzyści wynikają z tego dla Ciebie jako naszego Klienta?

Ø  Otrzymujesz dobrze dopasowaną do Twoich potrzeb ofertę- nasza elastyczność oznacza, że jesteśmy gotowi by dostosowywać się do zmieniających się warunków i reagować na Twoje oczekiwania,

Ø  dostajesz szeroki zakres usług finansowych jak w bankach komercyjnych, ale zawsze z lokalnym zrozumieniem,

Ø  uzyskujesz zaufanie i bezpieczeństwo- nam możesz ufać, nasze wartości opierają się na uczciwości i transparentności,

Ø  możesz liczyć na przystępną komunikację – nie musisz być ekspertem finansowym, rozmawiamy z Tobą w zrozumiały sposób, pozbawiony skomplikowanego żargonu bankowego,

Ø  masz zapewnioną stałą kadrę doświadczonych pracowników- oznacza to, że zawsze znajdziesz u nas znajome twarze i sprawdzone wsparcie gdy naprawdę tego potrzebujesz- rozumiemy, że czasem jest to coś więcej niż tylko prowadzenie rachunku.

Razem w drodze do sukcesu- nasza wizja

Wizja i filozofia Banku to nieustanny rozwój, który prowadzi Bank na pozycję lidera, tj. najbardziej rozpoznawalnego banku spółdzielczego na terenie Suwalszczyzny, z dumą budowanego przez zaangażowanych pracowników. Bank chce cieszyć się zaufaniem i trwałymi relacjami z partnerami.

Z pozycją Banku Spółdzielczego w Rutce-Tartak, jako jednego z największych dostawców usług finansowych oferowanych przez bankowość spółdzielczą w regionie północno-wschodniej Polski, wiąże się odpowiedzialność. Od blisko 100 lat służymy mieszkańcom – finansujemy, edukujemy i rozwijamy się w sposób odpowiedzialny i zrównoważony. Jesteśmy Państwu wdzięczni za zaufanie jakim nas obdarzacie i wsparcie, które czujemy każdego dnia. Razem w duchu partnerstwa, sukcesu klientów i troski o lokalną społeczność jesteśmy gotowi na kolejne lata rozwoju i osiągnięć.

#BankWktórymCięRozumieją

Kredyt na zakup pojazdów

Segment docelowy
Osoby fizyczne posiadające stałe źródło dochodu.

Przeznaczenie produktu
Zakup nowych i używanych:

  • pojazdów samochodowych, motorowerów, motocykli, skuterów, przyczep kempingowych, bagażowych, itp.,
  • sprzętu technicznego pływającego oraz lotniczego, np. jachtów, łodzi żaglowych i motorowych, motolotni, itp.,

Dopuszcza się refinansowanie zakupu pojazdu dokonanego przed upływem 30 dni od daty jego zakupu.

Maksymalna kwota kredytu
Do 255 500,00 zł

Minimalna kwota kredytu
2 000,00 zł

Okres kredytowania

  • W przypadku kredytów na zakup pojazdów fabrycznie nowych – do 120 miesięcy,
  • W przypadku kredytów na zakup pojazdów używanych – suma okresu kredytowania i wieku pojazdu nie może przekroczyć 120 miesięcy.

Przedterminowa spłata
Dopuszcza się możliwość wcześniejszej spłaty kredytu bez dodatkowych opłat.

Przyznanie kredytu uzależnione jest od indywidualnej oceny Klienta, w tym:
posiadanej zdolności i wiarygodności kredytowej oraz ustanowienia akceptowalnego przez Bank zabezpieczenia.

Kredyt inwestycyjny

Finansowanie bieżących potrzeb konsumpcyjnych Klienta

Minimalna kwota kredytu 1000 PLN

Maksymalna wysokość kredytu odnawialnego uzależniona jest od średnich miesięcznych wpływów z tytułu osiąganych dochodów na rachunek z ostatnich 3 miesięcy

Okres kredytowania do 24 miesięcy

Kredyt w rachunku bieżącym

Finansowanie bieżących potrzeb konsumpcyjnych Klienta

Minimalna kwota kredytu 1000 PLN

Maksymalna wysokość kredytu odnawialnego uzależniona jest od średnich miesięcznych wpływów z tytułu osiąganych dochodów na rachunek z ostatnich 3 miesięcy

Okres kredytowania do 24 miesięcy

GRATULACJE!

Twój wniosek został pomyślnie wysłany,
oczekuj na kontakt z naszej strony.

DZIĘKUJEMY!