Oddział w Rutce-Tartak – metamorfoza zakończona

Szanowni Państwo,

z przyjemnością informujemy, że dobiegł końca kolejny remont naszej nieruchomości.

Tym razem metamorfozę przeszedł budynek Oddziału w Rutce-Tartak. Budynek najważniejszy dla nas, bo wybudowany przez naszych poprzedników w ramach ochrony i zapewnienia ciągłości prowadzonej działalności bankowej spółdzielczej na tym terenie. Budynek przez wiele lat stanowił naszą siedzibę, która stała się początkiem naszej własnej historii, z której jesteśmy bardzo dumni i która nieprzerwanie trwa aż do dziś.

Dzięki przeprowadzonej inwestycji do Państwa dyspozycji udostępniamy przestronną, zmodernizowaną salę operacyjną oraz odnowiony budynek z zewnątrz wraz z wygodnym parkingiem. Dodatkowo nasza placówka, wyposażona została w InfoKiosk, urządzenie służące m. in. do obsługi bankowości internetowej oraz w szereg rozwiązań poprawiających bezpieczeństwo świadczonych usług. Nowoczesne rozwiązania, a więc poważne inwestycje w wygodę i kompleksowość obsługi, to wyraz naszego zaangażowania i uznania w stronę naszych Klientów. Dodatkowo od teraz Interesanci będą obsługiwani przy jednym stanowisku od początku do końca swojej wizyty w placówce, wszystko po to, aby było łatwiej, szybciej i prościej.

Widoczne w wystroju elementy środowiska nas otaczającego, drewno, panorama okolic oraz przyjęta kolorystyka sugerują, że Bank Spółdzielczy w Rutce-Tartak opiera się na naturalnych, trwałych fundamentach, a także czerpie z wyjątkowych cech regionu, w którym funkcjonuje.

Uzyskany w ten sposób efekt wizualny, odpowiadający nowoczesnym standardom bankowości, nie oznacza zaprzestania obsługi Klienta również w sposób tradycyjny. Naszym celem jest tworzenie spójnego wizerunku całego banku, jako banku przyjaznego, lokalnego, świadczącego kompleksowe usługi finansowe klientom detalicznym, rolnikom, firmom, który jest partnerem dla instytucji samorządowych w realizacji przedsięwzięć mających na celu rozwój środowisk lokalnych.

Wszystkich Państwa, dla których prowadzone prace remontowe były utrudnieniem, przepraszamy, żywiąc jednocześnie nadzieję, że podjęty trud przyczynił się do podniesienia standardów pracy naszych pracowników oraz jakości obsługi klienta i znacząco zwiększył bezpieczeństwo pracy samego Banku.

P.S. A to jeszcze nie koniec naszych udogodnień i niespodzianek kierowanych w stronę naszych Klientów, Turystów jak i sąsiedzkiego społeczeństwa. Żywimy gorącą nadzieję, że już na początku drugiego kwartału 2023 roku budynek Oddziału w Rutce-Tartak zostanie również wyposażony w bankomat, który po prostu ułatwi nam niejednokrotnie współpracę i wspólne życie, bez ograniczeń czasowych, czyli z dostępem do Państwa gotówki przez 7 dni/24h. Już dziś serdecznie zapraszamy naszych Klientów posiadających kartę płatniczą do bezpłatnego korzystania z niego, a pozostałe osoby/podmioty do zapoznania się z naszą pełną ofertą usług i produktów bankowych. Mamy nadzieję, że już w niedługim czasie wszyscy będziemy mogli wspólnie świętować nasz kolejny sukces i jednocześnie czerpać szereg korzyści ze wspólnej współpracy.

Kredyt na zakup pojazdów

Segment docelowy
Osoby fizyczne posiadające stałe źródło dochodu.

Przeznaczenie produktu
Zakup nowych i używanych:

  • pojazdów samochodowych, motorowerów, motocykli, skuterów, przyczep kempingowych, bagażowych, itp.,
  • sprzętu technicznego pływającego oraz lotniczego, np. jachtów, łodzi żaglowych i motorowych, motolotni, itp.,

Dopuszcza się refinansowanie zakupu pojazdu dokonanego przed upływem 30 dni od daty jego zakupu.

Maksymalna kwota kredytu
Do 255 500,00 zł

Minimalna kwota kredytu
2 000,00 zł

Okres kredytowania

  • W przypadku kredytów na zakup pojazdów fabrycznie nowych – do 120 miesięcy,
  • W przypadku kredytów na zakup pojazdów używanych – suma okresu kredytowania i wieku pojazdu nie może przekroczyć 120 miesięcy.

Przedterminowa spłata
Dopuszcza się możliwość wcześniejszej spłaty kredytu bez dodatkowych opłat.

Przyznanie kredytu uzależnione jest od indywidualnej oceny Klienta, w tym:
posiadanej zdolności i wiarygodności kredytowej oraz ustanowienia akceptowalnego przez Bank zabezpieczenia.

Kredyt inwestycyjny

Finansowanie bieżących potrzeb konsumpcyjnych Klienta

Minimalna kwota kredytu 1000 PLN

Maksymalna wysokość kredytu odnawialnego uzależniona jest od średnich miesięcznych wpływów z tytułu osiąganych dochodów na rachunek z ostatnich 3 miesięcy

Okres kredytowania do 24 miesięcy

Kredyt w rachunku bieżącym

Finansowanie bieżących potrzeb konsumpcyjnych Klienta

Minimalna kwota kredytu 1000 PLN

Maksymalna wysokość kredytu odnawialnego uzależniona jest od średnich miesięcznych wpływów z tytułu osiąganych dochodów na rachunek z ostatnich 3 miesięcy

Okres kredytowania do 24 miesięcy

GRATULACJE!

Twój wniosek został pomyślnie wysłany,
oczekuj na kontakt z naszej strony.

DZIĘKUJEMY!